Pranie ekstrakcyjne Dywanów i Wykładzin TEL: 537 581 699

Czyszczenie tapicerki meblowej

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Mycie okien, witryn

Myjemy okna witryny przeszklenia oraz wszelkiego rodzaju elementy szklane do wysokości 4m

Kompleksowe Sprzatanie

Kompleksowe sprzątanie mieszkań, domów, biur

 

Pranie Dywanów i Wykładzin

Pranie dywanów oraz wykładzin – Wrocław i okolice

Dywany i wykładziny wyczyszczone metodą ekstarkcyjną długo pozostaną gwarantem świeżości pomieszczeń, w których mieszkamy i pracujemy.

Kilka słów o ofercie czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerek.

Dywany i wykładziny jak wszystkie wyroby tekstylne w czasie ich użytkowania ulegają zanieczyszczeniu tracąc swój pierwotny wygląd i świeżość. Podobnie jak ubrania wymagają one okresowego czyszczenia w celu zachowania estetycznego wyglądu oraz przedłużenia ich żywotności. Brak regularnego prania tkanin podłogowych może prowadzić do powstawania trwałych, niemożliwych do usunięcia zabrudzeń, co w znacznym stopniu obniża estetykę pomieszczeń, w których się znajdują. Aby uniknąć takiego stanu rzeczy zalecamy regularne pranie i czyszczenie dywanów oraz wykładzin. Oferujemy Państwu czyszczenie wszelkiego rodzaju tekstyliów podłogowych takich jak dywany wełniane, bawełniane, jedwabne, polipropylenowe, heat-set czyli tzw. włochacze lub Shaggy, akrylowe oraz poliamidowe a także wykładzin o najróżniejszej budowie włókien: ciętych, pętelkowych, cięto-pętelkowych, kędziorków, drukowanych, i włochaczy (Shaggy).

Do czyszczenia używamy specjalistycznych wyrobów renomowanej firmy Karcher. Pozwalają one na stosowanie w trakcie prania dywanów i wykładzin wysokoefektywnej metody ekstrakcji. Polega ona na rozpyleniu przez jedną z dysz (natryskową) roztworu wodnego środka piorącego i nastepnie odessaniu roztworu z rozpuszczonymi w nim zanieczyszczeniami przez drugą dyszę (ssąca). W szczególnych przypadkach zabrudzeń bardzo uporczywych stosujemy drujgie przejście czysczaco-piorące. Istnieje także możliwośc załaczenia do zestawu dodakowej dyszy która wspomaga w czyszczeniu zestaw podstawowy. Dzięki takiej metodzie prania dywanów i wykładzin unikamy przemoczenia tkanin przez co chronimy znajdujące się pod nimi materiały podłogowe a także skracamy do niezbędnego minimum czas potrzebny na ich wyschnięcie umożliwjając szybkie rozpoczęcie ich ponownego użytkowania.

Środki piorące i odplamiające przez nas używane są atestowane i bezpieczne dla zdrowia wszystkich domowników.

Na usługę czyszczenia składają się:

  • Odkurzenie tkaniny podłogowej na sucho – podniesienie runa tkaniny i usunięcie zanieczyszczeń nierozpuszczalnych w wodzie
  • Test stabilości koloru – wykonywany w celu sprawdzenia trwałości zabarwienia tkaniny
  • Usuwawanie zanieczyszczeń wystepujących miejscowo – najczęściej plam – poprzez zastosowanie odpowiednich odplamiaczy
  • Pranie ekstrakcyjne
  • Czesanie kierunkowe dywanów i wykładzin długowłosych
  • Zapewnienie optymalnych warunków dosychania tkanin