Pranie ekstrakcyjne Dywanów i Wykładzin TEL: 537 581 699

Czyszczenie tapicerki meblowej

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Mycie okien, witryn

Myjemy okna witryny przeszklenia oraz wszelkiego rodzaju elementy szklane do wysokości 4m

Kompleksowe Sprzatanie

Kompleksowe sprzątanie mieszkań, domów, biur

 

Sprzątanie

Czas poświęcony przez Państwa na samodzielne sprzątanie domu czy mieszkania jest zwykle przykrą koniecznością odciągającą Państwa od rodziny, ważniejszych obowiązków i pracy. Aby mogli Państwo spędzać więcej czasu z rodziną lub też spokojnie oddać się pracy lub hobby oferujemy Państwu usługę sprzątania domu. Oferta jest kierowana także do osób, które ze względu na stan zdrowia nie są w stanie wykonywać obowiązków domowych samodzielnie.

Sprzątamy także apartamenty, domy, biura, firmy, sklepy, lokale usługowe.

Sprzątanie Wrocław

Typowa usługa sprzątania mieszkania czy domu zawiera:

– Odkurzanie, powierzchni podłogi (dywanu, wykładziny, parkietu)
– Mycie podłogi
– Usuwanie kurzu z mebli i urządzeń
– Kompleksowe sprzątanie łazienki i kuchni
– Mycie okien
– Inne (na życzenie)

Dodatkowe opcje sprzątania mieszkań we Wrocławiu:

1. Podejmiemy się każdego zlecenia, łącznie z generalnym sprzątaniem obejmującym czyszczenie mieszkania od podłogi aż po sufit. W takiej opcji poza standardowymi czynnościami myjemy także szafki wewnątrz i zewnątrz, sprzęty kuchenne, (piekarnik, lodówka itp.), czyścimy żyrandole, myjemy karnisze, zmieniamy firanki oraz co tylko klient sobie zażyczy.

2. Istnieje także możliwość zamówienia sprzątania z dodatkową usługą profesjonalnego prania dywanów, prania wykładzin oraz czyszczenia tapicerki meblowej

3. Usługę sprzątania można zamówić jednorazowo lub jako abonament 4 razy w miesiącu. W ramach abonamentu terminy wizyt ustalamy na bieżąco lub na cały miesiąc z góry w zależności od preferencji klienta. Abonamentowe sprzątanie mieszkań ze względu na częstość wykonywanych prac jest tańsze .

Klient jest dla nas najważniejszy.

Jeżeli mają Państwo inne potrzeby bez problemu dostosujemy się i wykonamy każde prace porządkowe (mycie monitora, czyszczenie klawiatury, wynoszenie śmieci, polerowanie sreber i inne nietypowe zadania). Jesteśmy otwarci i elastyczni, bowiem Państwa zadowolenie i komfort jest naszym priorytetem. Jeżeli w trakcie sprzątania mają Państwo jakieś sugestie chętnie ich wysłuchamy i wykorzystamy przy realizacji zlecenia. W trakcie wykonywania pracy służymy też miłym towarzystwem i rozmową na poziomie umilającą czas.

Świadczymy także usługi sprzątające na terenie Wrocławia z zakresu:

Sprzątanie mieszkań po remontach

Generalne porządki pod wynajem mieszkania

Kompletne sprzątanie przed oddaniem mieszkania przez najemcę